grafika-3d-o-nas

Od zawsze towarzyszyła nam pasja do tworzenia i projektowania. Nasza kreatywność oraz chęć przetwarzania pomysłów w rzeczywistość pchnęły nas do otwarcia w Warszawie profesjonalnego studia. Zaczynaliśmy jako niewielkie biuro odpowiadające na pojedyncze zlecenia, dzisiaj nasze studio grafiki komputerowej wykonuje złożone animacje reklamowe, nowoczesne projekty domów 3D i trójwymiarowe wizualizacje nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dużych firm i przedsiębiorstw.

Do naszych specjalizacji należy komputerowa grafika 3D, grafika wektorowa, post-produkcja obrazu, trójwymiarowe wizualizacje produktów, nowoczesnych wnętrz domów i architektoniczne oraz animacje reklamowe. Tak szeroką ofertę możemy zaoferować dzięki doświadczeniu, entuzjazmowi i kreatywności naszych projektantów.

Wnikliwa obserwacja zmieniającego się rynku sprawiły, że nauczyliśmy się doskonale rozpoznawać potrzeby klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak szybko zmienia się rzeczywistość. Dotyczy to nie tylko trendów w architekturze i wzornictwie, ale także technologii. Z tego powodu nieustannie rozwijamy swoje umiejętności, otwieramy się na nowe doświadczenia i regularnie aktualizujemy oprogramowania i sprzęty komputerowe, które towarzyszą nam podczas twórczej pracy.

Nasze studio jest gotowe odpowiedzieć na każde zlecenie, niezależnie od tego, czy ma to być nowoczesna wizualizacja architektoniczna domu, animacja reklamowa czy grafika wektorowa i 3D.

 

Możemy pracować dla Ciebie Masz ciekawy pomysł, lub wizję produktu? Skontaktuj się z nami.

Napisz do nas.