Modelowanie 3D

trójwymiarowy model skrzypiec

Projekt ten zalicza się do tak zwanych „po godzinach", zrealizowany został w wolnym czasie jako odskocznia od codziennej pracy.

Powyższy projekt powstał z potrzeby wyjścia nieco poza ramy wyznaczane przez natłok codziennych obowiązków. Stanowi on manifestację bodźców i inspiracji, którymi jesteśmy nieustannie bombardowani w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Tego rodzaju projekty modeli 3D powstają w programie Lightwave , natomiast rendering wykonany został przy użyciu oprogramowania Blender, korzystając z doskonałego silnika renderującego o nazwie Cycles. Kompleksowe zaplecze w zakresie sprzętu i software’u pozwala nam na wprowadzanie w życie podobnych przedsięwzięć.

Modelowanie 3D — nowa forma sztuki

Model ten jest świetnym przykładem na to jak wielką wagę przywiązujemy do najmniejszych detali i zawiłości obiektu. Nasi graficy poświęcają wiele uwagi subtelnym właściwościom faktury materiału, załamaniom i refleksom świetlnym, a także efektom w rodzaju lustrzanego odbicia. Realizacje tego rodzaju ukazują pełnię możliwości, jakie niesie ze sobą połączenie zaawansowanej technologii z ludzkim kunsztem i poczuciem estetyki.

Możemy pracować dla Ciebie Masz ciekawy pomysł, lub wizję produktu? Skontaktuj się z nami.

Napisz do nas.