Blog
Animacje graficzne

Animacje graficzne, które są tworzone w naszym studiu graficznym, z pewnością zainteresują każdego odbiorcę reklamy. Dzięki nim możliwe jest zaprojektowanie wirtualnego świata, a także postaci przewodnich. Animacja umożliwia przełożenie pomysłu z wyobraźni. Produkty, postacie, obiekty – wszystkie realizacje dokonywane są za pomocą komputera, a przede wszystkim nieprzeciętnych umiejętności naszych pracowników. Zaprojektowanie animacji zabiera dużo czasu, dlatego najlepiej, jeśli dokonują tego specjaliści obeznani z tą tematyką. Jest to konieczne, jeżeli klient chce, aby jego marka była rozpoznawalna na rynku, a reklama zaciekawiła odbiorców. Warto więc zainwestować w wykonanie dobrej animacji w Altaria Studio.

Animacja graficzna jako oryginalna forma reklamy
Fachowe animacje zachęcają odbiorców do zakupu danego produktu czy też zapoznania się z ofertą i wykraczają poza określone granice oraz przyjęte normy. Pokazują, że warto korzystać z usług reklamowanej firmy czy też kupować jej produkty. Staramy się, aby animacje graficzne w prosty sposób przekazywały komunikat i aby treść przekazu była dla każdego zrozumiała. Unikamy zbędnych elementów, na których mógłby skupić się odbiorca, ignorując temat przewodni. Współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie realizacji projektu, doradzamy i przedstawiamy swoje propozycje. Zapoznajemy się z ich potrzebami i dostosowujemy do nich projekt. Zaznajamiamy się również z grupą odbiorców, do której ma być skierowana animacja, aby odpowiednio na nich oddziaływała.

Animacje graficzne – przygotowywanie projektu
Animacje graficzne powinny być oparte na interesującym scenariuszu. Lektor musi mówić naturalnym głosem, przez co jest bardziej przekonujący. W naszym studiu graficznym za każdym razem dostosowujemy odpowiednie parametry w trakcie realizacji określonego projektu. Początkowo tworzymy wstępne koncepcje, które można później poprawić. Klient ma podgląd do powstającego planu. Po sprawdzeniu i naniesionych modyfikacjach otrzymujemy wersję ostateczną. Następnie sporządzamy rysunki dla kolejnych scen. Dodatkowo podkładamy głos lektora albo przygotowujemy dubbing. Wybieramy również odpowiedni podkład muzyczny. Animacja jednej czy kilku występujących postaci i przestrzeni, w której się znajdują jest kluczowa. Dużo czasu zajmuje doprowadzenie wyglądu tych elementów animacji do perfekcji.

Gdy efekt końcowy jest na tyle dobry, że można zakończyć pracę, takie animacje są przekazywane klientowi na wybranym nośniku elektronicznym. Klient może wykorzystać animację w swojej pracy lub do celów komercyjnych. Można ją przedstawiać na ekranach plazmowych, na przykład w trakcie jakiejś konferencji, umieścić na swojej stronie internetowej czy wyemitować w telewizji. Ogólne koszty przygotowania takiej reklamy zależą od tego, jakie wymagania stawia przed nami dany projekt. Musimy oszacować, ile osób powinno się zająć danym przedsięwzięciem, aby zdążyć przed terminem złożenia projektu.

Tworzenie animacji graficznych

Animacje graficzne są w dzisiejszych czasach bardzo pożądaną formą reklamy, coraz bardziej popularną. Dzięki nim dany produkt jest rozpoznawalny lub też nie. Wszystko zależy od wykonania projektu, który musi trafiać do grona potencjalnych odbiorców. Trzeba więc zadbać o szczegóły graficzne, zaprezentować dobrze produkt – ukazać jego najlepsze cechy oraz przeznaczenie. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju artykuł reklamujemy, ma to duże znaczenie.

Animacje graficzne – nasza oferta

Warto zainwestować we współpracę z profesjonalistami, aby animacje były na wysokim poziomie i przyciągały potencjalnych klientów. Nasza firma Altaria oferuje wykonanie fachowych animacji. Z pewnością nie będą Państwo żałować wyboru naszego studia. Współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie realizacji zlecenia. Zaufało nam już bardzo dużo osób. Korzystamy ze specjalistycznych programów, a nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z efektu finalnego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z portfolio.

Blog relative Text

Od morza do złoża

Powstawanie gazu z łupków.

czytaj dalej...
Laser tnący MITSUBISHI

Krok po kroku

czytaj dalej...
Jak powinna wyglądać animacja 3d, aby zainteresować klienta?

Animacja 3D to idealne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy

czytaj dalej...

Skontaktuj się z nami!

Możemy pracować dla Ciebie! Porozmawiajmy!