Blog
Modelowanie i tworzenie grafiki 3D Warszawa

Niekiedy odpowiednie zaprezentowanie produktu czy obiektu architektonicznego z właściwej perspektywy decyduje o sukcesie sprzedaży. By pokazać projekt w trójwymiarowej rzeczywistości doskonale sprawdzi się nowoczesna grafika komputerowa i modelowanie oraz tworzenie grafiki 3D. Nie ma znaczenia czy projektujesz opakowanie, zabawkę czy budynek handlowo-usługowy. Profesjonalne grafiki 3D pomogą ukazać każdy, najmniejszy szczegół produktu, prezentując go odbiorcom w najróżniejszych wariantach. Tworzenie grafiki 3D umożliwia klientom zobaczenie, jak ostatecznie będzie wyglądał projektowany przez Ciebie przedmiot. Nasze usługi kierujemy do klientów w mieście Warszawa i nie tylko.

Grafika 3D (projektowanie trójwymiarowe) – kreowanie budynków, opakowań, zabawek i innych przedmiotów przeznaczonych do codziennego użytku.

Budowa geometrii – konieczne jest wykonanie brył w wirtualnym obszarze. Umożliwiają to programy przeznaczone do modelowania. Jest to bardzo ważny etap w profesjonalnym tworzeniu. Bryły są ustawiane w określonym miejscu w przestrzeni, mapowanie tekstur, czyli nakładanie ich na bryły. Tekstura to mapa bitowa. Proces ten polega na przyklejaniu tekstury na przestrzennych przedmiotach. Przedmiot ją oblepiony imituje dane zjawisko, które pozornie wydaje się prawdziwe, odpowiednie oświetlenie i ustawienie kamer – należy wprowadzić dużą liczbę źródeł światła, a także kamery, które powinny być odpowiednio rozmieszczone w stosunku do wielkości sceny. Grafika komputerowa 3D – końcowe etapy tworzenia wizualizacji, korzystanie z renderowania, silników renderujących i różnych aplikacji.

Końcowe etapy tworzenia wizualizacji przedstawiają się następująco:

Wstępny rendering (renderowanie, czyli przedstawienie informacji, które występują w dokumencie elektronicznym w postaci dźwiękowej, wizualnej itd.) – próbki ujęć dzięki profesjonalnej grafice trójwymiarowej w słabej rozdzielczości, sprawdzenie przygotowanego projektu, podanie go klientowi do akceptacji, renderowanie docelowe – przygotowane ujęcia są renderowane do takiego pliku, który zawiera początkowe koncepcje. Zaczynają działać silniki renderujące, dopracowanie modelowania wizualizacji za pomocą różnych aplikacji oraz pluginów. Nasze projekty to np. wizualizacja opakowania produktu Metafen, ciastek Kraft. Oferta modelowania 3D w Warszawie i okolicach – precyzyjnie wykonana grafika, z której będzie zadowolony każdy klient Naszym klientom nieustannie proponujemy nowe, lepsze, sprawniejsze rozwiązania. Wśród dotychczasowych prac znajdziesz zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane przykłady działań, których się podejmowaliśmy. Zajmujemy się tworzeniem grafiki 3D, które na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Masz ciekawy pomysł lub wizję produktu? Skontaktuj się z nami! Obsługujemy klientów z Warszawy i nie tylko.

Oferta tworzenia grafik 3D
– wizualizacje w atrakcyjnej cenie

Proces przebiegu wizualizacji dzięki tworzeniu grafiki 3D okolicach jest kilkuetapowy: ogólne rozpoznanie – określenie przedmiotu wizualizacji, oszacowanie liczby oraz wielkości ujęć, jakie trzeba wykonać z jednej sceny 3D, a także całkowity czas, który trzeba poświęcić, aby wykonać zlecenie. Ten moment jest bardzo ważny, by móc przedstawić klientowi ofertę.

Rozpatrzenie materiałów dostarczonych przez klienta – modelowanie 3D jest przeprowadzane na bazie materiałów, które otrzymujemy od klientów: ilustracji, do których wykorzystywana jest grafika komputerowa, szkiców czy różnych zdjęć. Wówczas, gdy dostaniemy gotowy model, projekt będzie zrealizowany dużo szybciej, obniży się również jego cena.

Oferujemy kompleksową usługę polegającą na realizacji grafiki komputerowej, zarówno do celów reklamowych, jak i szkoleniowych. Nasi graficy przygotowują wszystkie fazy projektów, począwszy od modelowania elementów, poprzez animację, aż po finałową prezentację. Każdy współpracujący z nami grafik posiada duże doświadczenie w tworzeniu grafiki gwarantując najwyższą jakość usług. Dla naszych klientów wykonujemy:

– modelowanie techniczne, przemysłowe, marketingowe,

– wizualizacje architektoniczne,

– animacje reklamowe,

– profesjonalne projekty do druku 3D.

Nasze prace – profesjonalne grafiki 3D wykonywane przez Altaria Studio Chciałbyś przekonać się, co potrafią nasi graficy oraz specjaliści od reklamy? Prezentowane przez nas portfolio to zbiór dotychczas realizowanych prac, które są przykładem na to, że grafika komputerowa jest przydatna w wielu różnorodnych branżach. Wśród naszych propozycji znajdują się wizualizacje architektoniczne, animacje, projekty do druku oraz tworzenie i modelowanie grafiki 3D przemysłowe czy marketingowe. Szczegóły zleceń zawsze ustalamy indywidualnie z klientem, pragnąc zachować pełen profesjonalizm oraz zadbać o to, by dzięki naszym projektom graficznym jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów. Obsługujemy klientów z Warszawy i nie tylko.

Skontaktuj się z nami!

Możemy pracować dla Ciebie! Porozmawiajmy!