O nas
Altaria Studio

MOŻEMY PRACOWAĆ DLA CIEBIE

Masz ciekawy pomysł, lub wizję produktu? Skontaktuj się z nami.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE

Altaria Studio

Od zawsze towarzyszyła nam pasja do tworzenia i projektowania. Nasza kreatywność oraz chęć przetwarzania pomysłów w rzeczywistość pchnęły nas do otwarcia w Radomiu profesjonalnego studia. Zaczynaliśmy jako niewielkie biuro odpowiadające na pojedyncze zlecenia, dzisiaj nasze studio grafiki komputerowej wykonuje złożone animacje reklamowe, nowoczesne projekty domów 3D i trójwymiarowe wizualizacje nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dużych firm i przedsiębiorstw.

Do naszych specjalizacji należy komputerowa grafika 3D, grafika wektorowa, post-produkcja obrazu, trójwymiarowe wizualizacje produktów, nowoczesnych wnętrz domów i architektoniczne oraz animacje reklamowe. Tak szeroką ofertę możemy zaoferować dzięki doświadczeniu, entuzjazmowi i kreatywności naszych grafików oraz animatorów. Wnikliwa obserwacja zmieniającego się rynku sprawiły, że nauczyliśmy się doskonale rozpoznawać potrzeby klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak szybko zmienia się rzeczywistość.

Dotyczy to nie tylko trendów w architekturze i wzornictwie, ale także technologii. Z tego powodu nieustannie rozwijamy swoje umiejętności, otwieramy się na nowe doświadczenia i regularnie aktualizujemy oprogramowania i sprzęty komputerowe, które towarzyszą nam podczas twórczej pracy. Nasze studio jest gotowe odpowiedzieć na każde zlecenie, niezależnie od tego, czy ma to być nowoczesna wizualizacja architektoniczna domu, animacja reklamowa czy grafika wektorowa i 3D.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Z perspektywy lat, które upłynęły od otwarcia naszej firmy, możemy stwierdzić, że nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy bez nieustającego entuzjazmu. To on pchnął nas do rozpoczęcia przygody z projektowaniem, grafiką 3D oraz animacjami i otwarcia w Radomiu studia, które stało się naszym drugim domem.

Projektowanie logo Kreacja wizerunku

Spełniamy wizje i pomysły klientów przez projektowanie animacji graficznych. Tworzymy filmy i ciekawe spoty reklamowe, zarówno w 2D, jak i 3D. Dzięki ilustracji trójwymiarowej pokażemy odbiorcom dany produkt, postać lub obiekt z każdej strony poprzez wytworzenie wirtualnego świata.

Brand hero Brand hero

Czym jest brand hero i kto potrzebuje maskotki marki? Brand hero – bohater marki i ucieleśnienie jej wizerunku. To firmowa maskotka, która przekazuje ważne treści i jest nośnikiem firmowych ideałów, realizuje motto, pomaga klientom w podejmowaniu trudnych decyzji zakupowych oraz sprzyja nawiązaniu emocjonalnej relacji z marką.

animacje 3d Animacje 2D i 3D

Tworzymy także profesjonalne animacje reklamowe na zamówienie. Podkreślimy atuty danych produktów i obiektów dzięki zaprezentowaniu ich pod każdym kątem. Takiego rodzaju filmy stanowią jedną z najbardziej efektywnych form promocji w internecie, telewizji czy sklepach.

wizualizacje wewnętrzne Wizualizacje wnętrz

Oferujemy różnego rodzaju wizualizacje 3D. Modele trójwymiarowe używane są często do przedstawienia obiektów – np. domów lub zaaranżowanych pomieszczeń mieszkalnych i usługowych. Oprogramowanie oraz aplikacje pozwalają nam na stworzenie bardzo realistycznego obrazu.

Wizualizacje architektoniczne

Projektujemy również profesjonalne wizualizacje wnętrz i architektoniczne. Fachowe programy pozwalają nam graficznie przedstawić całe pomieszczenia, mieszkania, domy i obiekty użyteczności publicznej. Takiego rodzaju rozwiązania są bardzo przydatne dla potencjalnych inwestorów, ponieważ łatwo je zmieniać i dokonywać ulepszeń.

Wizualizacje produktowe

Serdecznie polecamy różnego rodzaju wizualizacje produktów 3D. Dbamy o szczegół – Jesteśmy w stanie stworzyć każdy produkt od najprostszych po te najbardziej skomplikowane. Projektując produkt dbamy o jak najlepsze odwzorowanie zgodnie oryginałem.

Możemy pracować dla Ciebie

Masz ciekawy pomysł? Skontaktuj się z nami!

Ostatnio dodane realizacje