Portfolio
Wizualizacja 3d łazienki na poddaszu

Łazienka na poddaszu!

Wielu z nas lubi poddasza a łazienka na poddaszu to absolutny hit! Nowoczesny design i minimalizm to również bardzo dobre połączenie, do tego kilka trafionych dodatków i mamy to! Wizualizacja 3d wykonana na zlecenie producenta armatury oraz wanien łazienkowych. Scena 3d wykonana w programie Blender 3d z użyciem silnika renderującego CyclesX

Czytaj więcej…

Prezentujemy wizualizację 3D łazienki na poddaszu, która jest absolutnym hitem pod kątem projektu oraz połączenia tradycyjnego stylu z nowoczesnością. Projekt został zrealizowany we współpracy z producentem nowoczesnej armatury łazienkowej oraz wanien. Co jednak istotne, całą aranżację musieliśmy wykonać sami i było to spore wyzwanie, a jednocześnie ciekawe doświadczenie i test naszych umiejętności z zakresu architektury wnętrz.

Łazienka na poddaszu – wizualizacje 3D

Wiemy, że prezentacja wizualna jest jednym z ważniejszych aspektów reklamy produktu, dlatego bardzo często współpracujemy z wieloma markami. W przypadku prezentowanej grafiki to producent armatury i wanien, jednak dzięki doświadczeniu we współpracy z wytwórcami mebli czy architektami wnętrz doskonale wiemy, jak stworzyć dla produktów klienta odpowiednie tło, które przykuje uwagę i wpisze się we współczesne trendy.

Wizualizacje 3D – łazienka na poddaszu

Dlaczego wizualizacje są tak popularne? Każdy lubi daną rzecz zobaczyć, zanim ją zakupi. Co jednak w sytuacji, w której nie ma warunków do wykonania profesjonalnej sesji lub owa rzecz jeszcze nie istnieje lub nie została ukończona – na przykład łazienka na poddaszu. Wizualizacje 3D pozwalają natomiast od razu pokazać produkty podczas użycia. Bazując na niniejszym przykładzie, stworzenie zdjęć samych produktów i umieszczenie ich w katalogu to nieskomplikowane zadanie, jednak nie przyciąga to szczególnie uwagi potencjalnego klienta. Natomiast stworzenie całej realnej scenerii, w której wanna i armatura są używane, to bardzo duża inwestycja. Zamiast tego można skorzystać z naszej pomocy. Wizualizacja 3D łazienki na poddaszu jest niemal fotorealistyczna i pokazuje produkt w jego miejscu przeznaczenia.

Nasi specjaliści korzystają z profesjonalnego oprogramowania 3D (np. Blender 3D) oraz zróżnicowanych wtyczek, co pozwala uzyskać różne faktury oraz realistyczne kształty, dzięki czemu reklama produktu klienta może do złudzenia przypominać rzeczywistość.

W praktyce możemy dla jakiegokolwiek produktu wykonać tego typu wizualizacje 3D. Łazienka na poddaszu to więc nie wszystko – producent biżuterii kubków może otrzymać wizualizacje jego produktów w estetycznej kuchni, wytwórca instrumentów może dostać grafikę przedstawiającą jego sprzęt na estradzie etc. W zakresie wystroju i architektury wnętrz czujemy się bardzo swobodnie, dlatego możemy wykonać wizualizację jakiegokolwiek pomieszczenia, w jakimkolwiek stylu architektonicznym.

Wizualizacje 3D w Altaria Studio

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego chętnie wysłuchamy wszelkich potrzeb i oczekiwań. Pracujemy zgodnie z wysokimi standardami i zapewniamy efektywny proces realizacji zamówienia. Nasze studio grafiki szczegółowo omawia plan działania z klientem, dzięki czemu unikamy nieporozumień i stosunkowo szybko osiągamy efekt końcowy. Współpracujemy z producentami różnych akcesoriów i wyposażenia domowego, architektami wnętrz, dekoratorami, a także klientami indywidualnymi. Zapraszamy do współpracy!