Blog
Wizualizacje wnętrz – co w nich umieszczamy

Wizualizacje wnętrz to jedna z nowych opcji dostępnych dla Klientów dzięki rozwojowi technologii VR – Virtual Reality. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zobaczyć model 3D pomieszczenia oraz przedmiotów w nim się znajdujących. Nieograniczone możliwości edytowania projektu oraz dodawania i usuwania interesujących nas obiektów pozwala na przetestowanie swoich wizji, co wpływa pozytywnie na dokonywane przez nas wybory.

Wizualizacje wnętrz w formie spacerów 3D

Technologia wirtualnej rzeczywistości pozwala na przeprowadzanie komputerowo wykreowanych spacerów umożliwiających obejrzenie potencjalnego mieszkania w 360 stopniach. Jest to imersyjne rozwiązanie pozwalające na zademonstrowanie prac postępowych w sposób bardziej angażujący od rysunków lub szkiców. Ze strony Klienta możliwość dokładnego zapoznania się w najnowszymi aktualizacjami projektu, a ich feedback jest dokładniejszy i bardziej precyzyjny.

Propozycja nie tylko dla projektantów

Odpowiednie wykorzystywanie technologii VR to również olbrzymia szansa dla producentów mebli oraz dekoracji wewnętrznych. Dzięki stworzonym komputerowo scenariuszom mają oni szanse zaprezentować swoje najnowsze kolekcje w otoczeniu, które zostanie przez nich wybrane. To z kolei pozwoli pokazać ich kreacje w wielu różnych sytuacjach, demonstrując uniwersalność ich produktu. Warto również pamiętać o tym, iż w wirtualnej rzeczywistości istnieje możliwość prostego ukazania zaprojektowanych kompletów meblowych bez konieczności ich montowania.

Wizualizacje wnętrz – co w nich umieszczamy?

Jako jedna z technologii o największym potencjale, Virtual Reality pozwala na zobrazowanie obiektów, które do złudzenia przypominają swoje realne odpowiedniki. To dlatego w naszej wierzymy, iż korzystając z usługi wizualizacji wnętrz proponujesz sobie oraz swojego Klientowi najlepszą opcję, od której dokładniejsze byłoby jedynie użycie prawdziwych produktów na tle przygotowanych wcześniej pomieszczeń. Zapraszamy więc do współpracy i skorzystania z jednej z najważniejszych technologii XXI wieku.

Blog relative Text

Realizacje 3D

Trójwymiarowe wizualizacje wnętrz

czytaj dalej...
Cennik

Cennik naszych usług w Altaria Studio

czytaj dalej...
Wizualizacje 3D w reklamie

Wizualizacje 3D w reklamie

czytaj dalej...

Skontaktuj się z nami!

Możemy pracować dla Ciebie! Porozmawiajmy!