Blog
Packshot dla producentów aut

auta produkt 3d

Każdy producent wie, że podstawą sprzedaży jest odpowiednia prezentacja wyrobu. W obecnych czasach standardem stała się profesjonalna fotografia produktowa, z różnymi dobrami występującymi w rolach modeli. Tak przedstawiane są perfumy, odzież, meble, dania restauracyjne czy samochody. Packshot dla producentów aut to nic innego, jak stworzenie wizualnej prezentacji samochodu.

Nie jest to jednak zwykła wizualizacja, ale taka, która ma wpływać na emocje odbiorcy, wywoływać odpowiednie skojarzenia oraz budować pozytywną postawę wobec pojazdu. Taka, która zachęca potencjalnego nabywcę już po pierwszym rzucie oka i skłania go do głębszego zainteresowania się ofertą.

Jak zaprezentować samochód?

Packshot dla producentów aut powinien eksponować wszystkie zalety produktu motoryzacyjnego. Wizualizacja samochodu podkreśla zazwyczaj komfort jazdy, bezpieczeństwo, dynamikę, opływową linię, precyzję szczegółów. Oczywiście sposób prezentacji zależy przede wszystkim od charakteru danej marki i rozstrzygnięcia, czy producent chce reklamować auto jako bardziej luksusowe, a może sportowe, czy też rodzinne.

auta produkt 3d

Wizualizacje statyczne i dynamiczne

Liczy się nie tylko sam pojazd, ale też tło, na jakim jest zwizualizowany – może być minimalistyczne, jednolicie czarne albo białe, albo też odpowiednio rozmazane, przypominające krajobraz migający za oknem podczas podróży. Głównym bohaterem pozostaje jednak auto, które zostaje odpowiednio wymodelowane pod względem koloru, światła, ustawienia, widoczności detali.

Packshot samochodu może być statycznym obrazem, albo też ruchomym przedstawieniem złożonym z kilku ujęć. Fotorealistycznie ukazuje obiekt w trójwymiarze, czyli 3D. Znajduje zastosowanie na stronach internetowych, w czasopismach motoryzacyjnych, czy na billboardach.

Profesjonalna wizualizacja samochodu to nieodzowny materiał marketingowy, który silnie przemawia do wyobraźni odbiorców. Pozwala zaprezentować auto zgodnie z wizją producenta, w sposób atrakcyjny i przyciągający uwagę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Altaria Studio.

Blog relative Text

Realizacje 3D

Trójwymiarowe wizualizacje wnętrz

czytaj dalej...
Ekspres do kawy

Krok po kroku

czytaj dalej...
Cennik

Cennik naszych usług w Altaria Studio

czytaj dalej...

Skontaktuj się z nami!

Możemy pracować dla Ciebie! Porozmawiajmy!