Blog

Rodzaje i charakterystyka wizualizacji 3D

Wizualizacje 3D są niezwykle przydatnym i uniwersalnym narzędziem dla firm konkurujących w wielu branżach rynkowych. Z jakich rodzajów wizualizacji 3D korzysta się, by pozyskać współpracowników oraz pokazać swoje dzieła większej liczbie potencjalnych odbiorców? Czytaj więcej.

Wizualizacje 3D w reklamie

Wizualizacje produktów 3D pomocne bedą nie tylko podczas tworzenia aranżacji, ale także pomogą na przykład designerom mebli lub sprzedawcom w atrakcyjnym zaprezentowaniu swoich wyrobów i zainteresowaniu nimi klienta. Więcej o naszych wizualizacjach 3D stosowanych w reklamie przeczytasz tutaj.

Wizualizacje wnętrz – co w nich umieszczamy?

Przygotowanie projektu aranżacji poszczególnych pomieszczeń - tak tych biurowych, jak i prywatnych - jest niezwykłym wyzwaniem. Jeżeli pragną Państwo przekonać Klientów do swojej wizji, to serdecznie zachęcamy do wykonania wizualizacji wnętrz, czyli przygotowania takiej podróży po przyszłej aranżacji, która ułatwi wyobrażanie jej sobie w ostatecznym efekcie planowanych prac. Czytaj więcej.

Czym jest grafika 3D?

Jej przejawy widoczne są w naprawdę wielu aspektach naszego życia — począwszy od efektów specjalnych w filmach i serialach, poprzez różnego typu materiały reklamowe, a na grach komputerowych kończąc. Jednak czym tak naprawdę jest grafika 3D oraz jakie zjawiska stoją za jej produkcją? Czytaj więcej.

Możemy pracować dla Ciebie Masz ciekawy pomysł, lub wizję produktu? Skontaktuj się z nami.

Napisz do nas.